Transport w temperaturze kontrolowanej

Przemysł spożywczy ma wysokie standardy w zakresie logistyki. Firmom zależy na tym by ich produkty były transportowane w bezpiecznych temperaturach.

transport chłodniczyWynajęcie bądź współpraca z firmą oferującą transport chłodniczy to idealna usługa, która spełnia surowe wymagania przemysłu spożywczego.

Jak organizowany jest transport chłodniczy

Specjalnie zaprojektowane przyczepy i samochody dostawcze zapewniają doskonałą pracę przy utrzymywaniu określonej temperatury. Ponadto technologia dołączona do każdej przyczepy w celu monitorowania i śledzenia temperatury zapewnia nie tylko transport towarów w odpowiedniej temperaturze, można to sprawdzić dzięki tak zwanym rejestrom temperatury, który można śledzić w internecie.

transport chłodnieZalety transportu chłodniczego

  • Specjalnie zaprojektowane przyczepy lepiej izolują przyczepę i utrzymują odpowiednią temperaturę, dzięki czemu nie trzeba się martwić o skoki temperaturowe
  • Zaawansowane technologicznie systemy monitorowania pozwalają śledzić temperaturę w czasie rzeczywistym podczas wysyłki, dzięki czemu wiemy, że przesyłka jest bezpieczna, zanim zostanie dostarczona.
  • Łatwy dostęp do internetu ułatwia sprawdzanie przesyłki w każdej chwili.
  • Solidny system raportowania wdrożony na strony www umożliwia wyciąganie raportów w dowolny sposób, w jaki chcesz śledzić przesyłki. Dzięki czemu można zawsze czuć się pewnie i mieć szczegółowy zapis temperatury transportowej, na który wysłaliśmy towary.

Firma transportowa

Prowadząc sprzedaż artykułów spożywczych bądź produktów dla aptek należy zadbać o to by to co trafia w ręce do klienta było najwyższej jakości. Niezbędnym elementem na linii produkt – konsument jest dobra logistyka i dbałość o dobry transport. najlepszym sposobem jest więc wybór sprawdzonej i profesjonalnej firmy która oferuje transport w temperaturze kontrolowanej bądź transport chłodniczy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>